Recenze

Z AMERIKY, ANGLIE A NĚMECKA

 

     
 
 

JAK JSEM ŘÍKAL...

Použil jsem NEVR-DULL na vyčištění nečistot na mém výfuku u auta. Rozdíl byl jako den a noc. ... Moc jsem toho ani nespotřeboval. Pokud to nenechám vyschnout, tak jsem si jistý, že to vydrží roky. Při čištění se dost zašpiníte, doporučuji si vzít rukavice. Obrázky jsou před a po. Jak jsem říkal, den a noc.

 
⭐⭐⭐⭐⭐  Chris L. - přeloženo z angličtiny ze stránky Amazon.com
 
 
     

 

     
 
 

LESK TÉMĚŘ BEZ NÁMAHY...

Četla jsem o tom na blogu a rozhodla jsem se pro to, jen abych zjistila, že manžel už o tom dávno ví. Fungovalo to perfektně na odstranění ošklivé rzi a špíny z mých starých ale dobrých barových židlí.

 
⭐⭐⭐⭐⭐  Kermit - přeloženo z angličtiny ze stránky Amazon.com
 
 
     

 

     
 
 

OBRÁZKY MLUVÍ ZA VŠE... 

Tahle věc je skvělá. Na obrázcích jde podnos vidět před a po vyčištění. Byla to dost dřina, leštila jsem to 3x, pak umyla a pak znova leštila, ale rozhodně se to vyplatilo.

 
⭐⭐⭐⭐⭐  Elizabeth - přeloženo z angličtiny ze stránky Amazon.com
 
 
     

 

     
 
 

ÚŽASNÉ...!

OPRAVDU doporučuji! Vyčistila jsem si všechna 4 kola, nárazníky a běžecké hůlky a ani nemůžete říct, že mi něco z plechovky zmizelo.

 
⭐⭐⭐⭐⭐  Meghan - přeloženo z angličtiny ze stránky autogeek´s online
 
 
     

 

     
 
 

SKVĚLÉ NA KONCOVKY VÝFUKU...

Jsem ohromen tímto leštičem, který jsem použil na koncovky výfuku svého GTI. Je to turbo s přímým vstřikováním, takže mám problém s nashromážděným uhlíkem na výfukových špičkách. Po vyčištění jsem koncovky naleštil NEVR-DULLEM

⭐⭐⭐⭐⭐  Zachary N. - přeloženo z angličtiny ze stránky Amazon.com

 
     

 

     
 
 

ČISTÉ VĚCI...!

Občas si vyčistím hodinky a náramky NEVR-DULLEMLeštící vata z plechovky ukázala velmi dobré výsledky, aplikace je velmi jednoduchá a čistá záležitost. Po krátkém působení třu hadříkem z mikrovlákna.

 
⭐⭐⭐⭐⭐  Erumi - přeloženo z němčiny ze stránky uhrforum.de
 
 
     

 

     
 
 

PERFEKTNÍ...!

Perfektní na chrom ráfky! Na základě doporučení spolupracovníků jsem si NEVR-DULL koupil a použil na pochromované ráfky, které během léta něco utrpěly.
Všechny nečistoty, škrábance a oxidace NEVR-DULL vyřešil během několika sekund! Vynikající vlastnosti, zpracování a výsledek mluví sám za sebe! 
Skvělý produkt a skoro zadarmo!

 
⭐⭐⭐⭐⭐  Sascha - přeloženo z němčiny ze stránky Louis
 
 
     

 

     
 
 

EFEKTIVNÍ A DOBRÝ...!

Efektivní a dobrý. S touhle leštící vatou jsem vyčistil výfuk u své motorky a všechny kohoutky do parádního lesku. Povrchy dostanou po leštění voduodpuzující efekt, ten však netrvá dlouho. Plechovka je velmi úsporná, na velkou leštěnou plochu stačí pouze kousek vaty NEVR-DULL.

 
⭐⭐⭐⭐⭐  Jason - přeloženo z němčiny ze stránky Polo Motorrad
 
 
     

 

     
 
 

PŘEDČIL MOJE OČEKÁVÁNÍ...!

NEVR-DULL předčil moje očekávání. Chtěl jsem vyleštit jen kousek nerezové oceli a pak téměř nemohl přestat zkoušet, co všechno NEVR-DULL dokáže.

 
⭐⭐⭐⭐⭐  Peter272 – přeloženo z němčiny ze stránky Conrad Electronic
 
 
     

 

     
 
 

VIDÍM SVŮJ ODRAZ NA VÝFUKU...!

Báječný produkt. NEVR-DULL jsem si koupil, protože vzhled mého výfuku se zhoršoval a já ho chtěl vyčistit. Zeptal jsem se několika hlav a všichni říkali NEVR-DULL.

 
⭐⭐⭐⭐⭐  Mr-Tizz - přeloženo z angličtiny ze stránky Amazon.co.uk
 
 
     

 

     
 
 

JSEM OHROMEN...

NEVR-DULL jsem použil na vyleštění své 70 let staré ruské SKS (Samonabíjecí Karabina Simonov). Vypadá jako nová a leskne se jako zrcadlo. Jsem ohromen, jak dobře tento produkt fungoval na tak staré zbrani.

 
⭐⭐⭐⭐⭐  Dudly - přeloženo z angličtiny ze stránky Amazon.com